۹ ویژگی پنهان در کتابخانه چند رسانه ای وردپرس

5/5

فهرست مطالب

زمان مطالعه: 2 دقیقه
امروز بیایید با ۹ ویژگی کتابخانه چندرسانه ای در وردپرس آشنا شوید تا بتوانید رسانه‌های را بهتر بارگذاری کرده و به کاربران خود نمایش دهید. بیشتر کاربران وردپرس این عقیده را دارند که کتابخانه چند رسانه‌­ای وردپرس فقط برای ذخیره فایل­‌های رسان‌ه­ای است. اما این بخش دارای قابلیت­‌های دیگری هم است که در این مقاله قصد داریم به ویژگی های چند رسانه ای ها در وردپرس بپردازیم. كتابخانه رسانه در وردپرس به عنوان ابزاری قدرتمند برای مدیریت هر پرونده رسانه‌­ای بارگذاری شده در وبسایت شناخته شده است. اگر می‌­خواهید با ویژگی کتابخانه چندرسانه‌­ای در وردپرس آشنا شوید، این مقاله را مطالعه کنید.

ویژگی کتابخانه چندرسانه ای در وردپرس

در این مطلب به بررسی موارد زیر می‌­پردازیم:
  • معرفی کتابخانه چند رسانه‌­ای وردپرس
  • بررسی9 ویژگی کتابخانه چندرسانه‌­ای در وردپرس

معرفی کتابخانه چند رسانه‌­ای وردپرس

کتابخانه چند رسانه‌­ای، یک دایرکتوری از هر پرونده‌­ی رسانه‌­ای است که در سایت شما بارگذاری شده است. به عبارت ساده‌­تر پرونده‌­های چند رسانه‌­ای شامل تصاویر، فیلم‌­ها، صدا و حتی اسناد هستند. کتابخانه چند رسانه­‌ای علاوه بر اینکه قابلیت آپلود فایل‌­ها را به شما می­‌دهد، بلکه می‌­توانید از طریق این بخش به ویرایش و مشاهده تمامی فایل­‌های آپلود شده در سایت خود بپردازید. این بخش بسیار منعطف و در عین حال قابل سفارشی‌سازی است. در نسخه­‌ی جدید وردپرس، بخش رسانه بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در ادامه ویژگی های چند رسانه ای ها در وردپرس را معرفی می­‌کنیم:

۱- نحوه جستجو و مشاهده در کتابخانه چند رسانه‌­ای وردپرس

در پنل مدیریتی وردپرس از طریق گزینه رسانه می‌توانید به کتابخانه چند رسانه‌­ای دسترسی داشته باشید. در بالای این صفحه دو گزینه برای نوع نمایش محتویات صفحه به صورت شبکه‌­ای و لیستی قابل مشاهده است.

آیا این مقاله برای شما مفید بوده است ؟

5/5
نویسنده

نویسنده

اشکان خوش سرور هستم مدیر خانه‌ی‌توانگری‌سرور، مدرس و محقق در حوزه مهارت های مطالعه ویادگیری میخوام بدونید که لذت رشد و یادگیری بسیار دوست داشتنیه! و دلم می خواد این احساس رو با شما عزیزان به اشتراک بگذارم

دیدگاهتان را بنویسید